Grójeccy policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego na drodze krajowej 50. Samochód ciężarowy z naczepą z niewyjaśnionych...
Starosta Krzysztof Ambroziak poinformował, że zadłużenie lecznicy wynosi 18,5 mln złotych.
Blisko 10,5 tony ważył z ładunkiem samochód dostawczy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu niezgodności masy własnej z wpisem znajdującym w tym dokumencie.
Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków wielokrotnie apelowała do Rządu RP o nie przyjmowanie zmian, zaproponowanych przez Ministerstwo Finansów w zakresie podwyżki podatku VAT z 5 proc. do 23 proc. na napoje z min. 20 proc. udziałem soków lub przecierów z owoców i warzyw.
Wypadek wydarzył się o godzinie 13.45 we wtorek na starym odcinku krajowej trasy numer 50 w Słomczynie - informuje "Echo Dnia".
Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski wspólnie z Klubem Gazety Polskiej w Warce zaprasza na spotkanie otwarte w dniu 7.03.2019 o godz 19:00 w Centrum Edukacyjno - Muzealnym przy Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce.
Urząd Gminy i Miasta Grójec informuje, że uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej), zbliżeniowej oraz za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK.
W nadchodzący poniedziałek 11 marca o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Ratusza w Grójcu odbędą się Konsultacje Społeczne w sprawie sposobu gospodarowania odpadami w Gminie i Mieście Grójec.
Grójeccy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę posiadającego i handlującego narkotykami. Mieszkaniec gminy Jasieniec najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
W piątek 1 marca 2019 r. żołnierze i pracownicy RON 1. Ośrodka Radioelektronicznego rozpoczęli uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Wydział Edukacji, Zdrowia i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Grójcu, przedstawiał ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020.
14 godzin temu
Kierowcy w powiecie grójeckim tracą prawa jazdy. To skutek nowych przepisów
3 dni temu
Szkolenia „wGotowości” w Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Już wkrótce w Grójcu pierwsza edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM
3 dni temu
Gmina Belsk Duży otrzyma prawie 3,4 mln zł na przebudowę przychodni
4 dni temu
Ogłoszenia