19 marca 2026 roku w niezwykle malowniczej scenerii Pałacu Mała Wieś odbyła się VIII edycja Olimpiady „Powiat Grójecki – Moja Mała Ojczyzna” – wydarzenia, które na...
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: wedle prognoz do czwartku 3 sierpnia temperatura powietrza na Mazowszu będzie przekraczać 30 stopni Celsjusza. Warto przestrzegać podstawowych zasad zachowania w czasie upałów. Pamiętajmy również o bezpieczeństwie nad wodą. Od początku roku na Mazowszu utonęło 25 osób.
Jak donosi „Puls Biznesu”, ukraińska grupa chce zbudować pod Grójcem zakład za 25 mln euro. Stawia na koncentrat z jabłek i zupełnie nowy biznes — produkcję pektyn z ich wytłoków.
W związku z rozpoczynającym się remontem odcinka ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do ronda im. Żołnierzy Wyklętych w dniach 1 - 31 sierpnia zostaje wprowadzona czasowa organizacja ruchu.
Policjanci ruchu drogowego w dniach 28 - 30 lipca br. przeprowadzą działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.
„Smog” - to działania, których celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Policyjne działania ukierunkowane będą na wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, a w szczególności tych, które charakteryzują się nadmierną emisją spalin do atmosfery.
Trwają intensywne prace przy budowie sieci ciepłowniczej w Grójcu.
Gmina zaprasza mieszkańców do korzystania z nowych ławeczek, stanowiących element aranżacji przestrzeni wokół "Grójeckiego Jabłka"
Zakończyliśmy naszą sondę, w której pytaliśmy Czytelników Grojec24.net o opinie dotyczące modernizacji krytej pływalni Wodnik.
Władze gminy zdecydowały, iż w tym roku obchody rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego odbędą się w nieco innej formule, niż to miało miejsce w ostatnich latach.
Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.
przedwczoraj, 18:11
Wielki sukces Igi Krzyżanowskiej! Uczennica z Grójca weźmie udział w Mistrzostwach Świata
3 dni temu
Kierowcy w powiecie grójeckim tracą prawa jazdy. To skutek nowych przepisów
5 dni temu
Szkolenia „wGotowości” w Nowym Mieście nad Pilicą
5 dni temu
Już wkrótce w Grójcu pierwsza edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM
5 dni temu
Ogłoszenia