Zorganizowany zostanie dodatkowy odbiór odpadów BIO z zabudowy jednorodzinnej w dniu 23.11.2020 r. - poinformował na swoim facebookowym profilu burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda.
Prezentujemy wirtualny spacer po galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury, gdzie obecnie znajduje się wystawa Grupy Plastyków Ziemi Grójeckiej.
„21 szy?” to tytuł wystawy fotograficznej i cel akcji organizowanej na początku grudnia w Grójcu z okazji Dnia Niepełnosprawnych. Od soboty 5 grudnia, przez dwa tygodnie w Galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury można będzie podziwiać zdjęcia, których bohaterami są osoby z Zespołem Downa, uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych...
Pod biało-czerwoną - to rządowy projekt, który sfinansuje zakup masztu i flagi w naszym mieście. Potrzebne jest 500 głosów. Obecnie do tej liczby brakuje 67.
W tym roku szkoła obchodzi jubileusz 80–lecia istnienia. Aby podkreślić znaczenie tego wydarzenia na ten rok szkolny zaplanowano szereg działań.
Gmina Grójec realizuje kolejne etapy zaplanowanych inwestycji drogowych. W ostatnim czasie zakończono realizacje dróg Głuchów - Podole oraz drogi nr 1654W Kociszew - Mięsy. Kolejne dwie inwestycje przebiegają zgodnie z planowanym harmonogramem.
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłasza nabór na wolne stanowisko Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” w Grójcu.
Dwa trafienia Daniela Złocha oraz jego asysta przy golu Jacka Kowalskiego pozwoliły grójczanom na zainkasowanie kompletu punktów w meczu z drugą drużyną I-ligowego Radomiaka Radom.
W ostatnich dniach do Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu trafiło pięć nowych respiratorów wraz z kardiomonitorami. Obecnie w grójeckim szpitalu znajduje się 13 respiratorów.
W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych zasad bezpieczeństwa, gmina Grójec ustanawia nowe zasady obsługi interesanta.
13 godzin temu
Wielka awantura podczas sesji Rady Miejskiej w Grójcu! Artur Szlis traci funkcję
przedwczoraj, 08:06
Wielka awantura podczas sesji Rady Miejskiej w Grójcu! Artur Szlis traci funkcję
przedwczoraj, 19:56
Wielka awantura podczas sesji Rady Miejskiej w Grójcu! Artur Szlis traci funkcję
Demokratyczne głosowanie,...
3 dni temu
Już wkrótce w Grójcu pierwsza edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM
4 dni temu
Ogłoszenia