Mija kadencja samorządów, w tym także samorządu województwa mazowieckiego. Dzięki Państwa zaufaniu, od 14 lat jestem ambasadorem spraw powiatu grójeckiego. Reprezentuję interesy mieszkańców naszego regionu. Od trzech kadencji pełnię również funkcję przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich Mazowsza. Jestem także członkiem...
W piątek 33-latek siedzący za kierownicą BMW na drodze krajowej S7 jechał z prędkością 176 km/h.
Przez około godzinę całkowicie zablokowana będzie nowa droga krajowa nr 7 w kierunku Krakowa - podała w piątek około godziny 21.35 Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.
5000 złotych mandatu i 15 punktów karnych - to efekt pośpiechu i lekceważenia obowiązujących ograniczeń prędkości. 30-latek gnał nową trasą S7 blisko 200 km/h, funkcjonariuszom usiłował wytłumaczyć, że pędzi bo... spieszy się na spotkanie.
Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy sprawdzian taktyczny Wojska Polskiego i sił zbrojnych innych państw na terenie Polski i kluczowy element ćwiczeń NATO STEADFAST DEFENDER-24. Z uwagi na skalę ćwiczenia i ogromne zaangażowanie żołnierzy Sił Zbrojnych RP, w całym kraju widoczny będzie wzmożony ruch wojsk.
Policja ostrzega we wtorek 27 lutego przed utrudnieniami na drodze ekspresowej S7 relacji Grójec - Radom.
188 nowoczesnych wozów strażackich już wkrótce trafi do mazowieckich OSP. Pomogła Unia Europejska i sejmik Mazowsza. Umowy podpisał marszałek Adam Struzik.
Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o wsparciu projektów w subregionie radomskim i powiecie grójeckim. W sumie mowa o 60 mln zł. Ponad 24,5 mln zł przeznaczono na inwestycje w szpitalach i instytucjach kultury, a prawie 35,8 mln zł sejmik przyznał samorządom w ramach programów wsparcia. Pieniądze pozwolą na inwestycje w...
Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę, który wykazał się wyjątkowym brakiem rozsądku oraz odpowiedzialności. 28-latek nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość, ale jak się później okazało wsiadł za kierownicę kompletnie pijany. W swoim zachowaniu nie widział jednak niczego nagannego.
Służba pełniona w Policji nigdy nie kończy się z chwilą zdjęcia munduru, czy zakończenia dyżuru. Policjantem jest się 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Udowodnił to funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, który na terenie gminy Tarczyn zatrzymał nietrzeźwą kierującą. Kobieta, gdy zorientowała się, że...
7 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
8 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
24 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia