W czwartek po gruntownym remoncie udostępniono dla ruchu ulicę Poświętne w Grójcu.
Zbliża się koniec roku. To dobry moment na podsumowanie. Jak mijający rok oceniają radni województwa? O najważniejszych inwestycjach w powiecie grójeckim rozmawiamy z przewodniczącym sejmikowej Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich Leszkiem Przybytniakiem.
Podczas uroczystej Mazowieckiej Gali Aktywizacji Obszarów Wiejskich 2021, nagrodzeni zostali lokalni społecznicy i przedsiębiorcy. Docenione zostały także najlepsze inicjatywy poprawiające jakość życia mieszkańców. Nagrody i wyróżnienia wręczyli marszałek Adam Struzik, członkini zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska oraz radny...
Gmina Grójec pozyskuje 3 mln zł na remont i zmianę użytkowania budynku dworca kolejki wąskotorowej w Grójcu - poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Dariusz Gwiazda.
Zestawy komputerowe z oprogramowaniem, laptopy, tablety, drukarki laserowe, projektory multimedialne i interaktywne monitory otrzymało łącznie 236 szkół podstawowych i średnich na Mazowszu. A wszystko dzięki projektowi „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”, realizowanemu w ramach...
Dzięki wsparciu samorządu Mazowsza i Unii Europejskiej do szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą trafił nowoczesny tomograf komputerowy. Sprzęt oraz adaptacja pracowni zostały zrealizowane w ramach projektu unijnego. Samorząd województwa przeznaczył na ten cel ponad 1,7 mln zł.
Aż 256 mln zł przeznaczył samorząd województwa mazowieckiego, aby pomóc lokalnym samorządom w ich inwestycjach. W subregionie żyrardowskim wsparcie otrzyma 9 inwestycji, w tym 3 z powiatu grójeckiego.
Podczas XIX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbyło się w dniach 6 – 7 października 2021 roku w Katowicach Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych ORKE WSiP S.A. – największa w Polsce placówka doskonalenia kadr oświatowych nagrodziła i wyróżniła wybrane samorządy w dziedzinie oświaty w Ogólnopolskim Rankingu...
Powiat Grójecki otrzyma dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju w wysokości 4 mln zł.
Gmina Grójec pozyskuje 3 mln zł na remont i zmianę użytkowania budynku dworca kolejki wąskotorowej w Grójcu - poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Dariusz Gwiazda.
20 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia